або введіть повну інформацію
Все ще не з нами?
ЗареєструватисяВведіть Вашу адресу електронної пошти,
і ми надішлемо Вам новий пароль
наша продукція
Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще
Неймовірні панеттоне! Шикарне упакування і подарунки
Благодарю за вкусный подарочный набор и приятный подарочек к набору. Очень приятная кондитерская, персонал вежливый, продукция свежая и мега вкусная. Вы крутые!
Продукцію люблю, замовляю не вперше. Але коли бачу відгуки розмовою не хочеться навіть дивитися у вашу сторону. Приберіть цю ганьбу. Ще й за 2020 рік. Чесно, коли бачу мову країни, яка веде таку жорстоку війни я не розумію так бізнесу....
Замовляла вперше. Завжди шукала зефір щоб він не був з крупинками цукру і не солодкий. Я радію що знайшла такий саме тут! Маршмелоу ніжні дуже. А макарон дуже сподобався дітям і до речі він теж помірно солодкий, тому що той що ми їли раніше не зрівняти з цим що прийшов. Дякую, дуже швидка доставка, все прийшло ціле.
Купувала ці набори на подарунок , друзі були в захваті наскільки все смачне і свіже , відправили швидко , прийшло новою поштою все ціле . рекомендую.
Просто неймовірна смакота, жалкую, що не скоштував раніше (до 8 березня) всім би дівчатам замовили. Маршмелоу просто фантазія, такий як він і повинен бути.
Купила, дорогі цукерни у подарунок,я думаю що вони смачні. Замовлення доставляла нова пошта, відкривши вдома була розчарована і дуже , глазур поламалась на цукерках! Якщо ви відправляєте таку продукцію продумайте пакування і жаліти захисної плівки щоб не бовталась коробка не треба, як мені дарувати таке людині? Народ подумайте коли будете замовляти, в мене бажання немає, цукерки ручної роботи це не зефір, вони крихкі!
Брала на подарунок племінниці,трошки хвилювалася,адже підлітки то перфекціоністи.Дякую за те,що приіхав вчасно.Ніжне рожеве пакування.Свіже,ароматне,не куштувала,бо на подарунок.Емоціі зашкалили і мені це приємно.Буду замовляти ще.Подяка.
Не вперше замовляю у Вас смаколики - продукція дуже смачна. Приємно мати справу з відповідальними продавцями. Щиро вдячна за вчасно виконане замовлення. Вдячних Вам клієнтів
Такого смачного зефіру ніколи в житті не куштувала - ніжний, ароматний, тане в роті. Окрема подяка за пакування. навіть шкода було розпаковувати ті коробочки) Успіхів вам і вдячних клієнтів
Дякую за Макарони, Трюфеля і цукерки до Дня Закоханих, все дуже смачно! Також, дякую за вчясну відправку подарунків, Ви кращі!
Дуже смачні на виглядають бомбезно. Буду замовляти ще! Ви найкращі!
Замовляю не в перше але вперше макаруни прийшли всі побиті та поламані. Замовляв на подарунок тому дуже не приємна ситуація склалася.
Продукція дуже смачна, замовляємо не перший раз, макаруни найкращі з усіх що куштували, але останній раз набір макарунів приїхав новою поштою майже весь покришений частково, було на подарунок, відкрив вже іменинник, було не зручно, пошкодувала, що завчасно не перевірила.
Замовляла на Новий рік "Зимову казку" - це було неймовірно смачно та ароматно! Тепер попросила чоловіка шоколадні серця на день закоханих мені подарувати :)