увійти

Забули пароль?

Відгуки наших клієнтів

Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще

відгуки

Ксенія / 14.04.2025

Неймовірні панеттоне! Шикарне упакування і подарунки

Оксана Прудникова / 07.04.2025

Благодарю за вкусный подарочный набор и приятный подарочек к набору. Очень приятная кондитерская, персонал вежливый, продукция свежая и мега вкусная. Вы крутые!

Людмила / 13.03.2025

Продукцію люблю, замовляю не вперше. Але коли бачу відгуки розмовою не хочеться навіть дивитися у вашу сторону. Приберіть цю ганьбу. Ще й за 2020 рік. Чесно, коли бачу мову країни, яка веде таку жорстоку війни я не розумію так бізнесу....

Відповідь магазину: Людмило, у питаннях мови ми займаємо принципову позицію, проте для нас не менш важливо не викреслювати минуле зі свого життя. Були часи, коли ми відповідали клієнтам тією мовою, якою вони до нас зверталися. Були часи, коли ми самі спілкувалися російською. Вважаємо, що значно важливіше було усвідомити та сформувати тверду мовну позицію, перейти на українську не лише в роботі, а й у повсякденному житті, ніж просто стерти старі пости та відгуки, удаючи, що цього ніколи не було.
Аліна / 11.03.2025

Замовляла вперше. Завжди шукала зефір щоб він не був з крупинками цукру і не солодкий. Я радію що знайшла такий саме тут! Маршмелоу ніжні дуже. А макарон дуже сподобався дітям і до речі він теж помірно солодкий, тому що той що ми їли раніше не зрівняти з цим що прийшов. Дякую, дуже швидка доставка, все прийшло ціле.

Юлія / 10.03.2025

Купувала ці набори на подарунок , друзі були в захваті наскільки все смачне і свіже , відправили швидко , прийшло новою поштою все ціле . рекомендую.

Валентин / 09.03.2025

Просто неймовірна смакота, жалкую, що не скоштував раніше (до 8 березня) всім би дівчатам замовили. Маршмелоу просто фантазія, такий як він і повинен бути.

Наталія / 09.03.2025

Купила, дорогі цукерни у подарунок,я думаю що вони смачні. Замовлення доставляла нова пошта, відкривши вдома була розчарована і дуже , глазур поламалась на цукерках! Якщо ви відправляєте таку продукцію продумайте пакування і жаліти захисної плівки щоб не бовталась коробка не треба, як мені дарувати таке людині? Народ подумайте коли будете замовляти, в мене бажання немає, цукерки ручної роботи це не зефір, вони крихкі!

Відповідь магазину: Наталіє, нам дуже прикро, що ваше замовлення прийшло в такому стані. Ми приділяємо особливу увагу пакуванню наших виробів, щоб вони прибували до вас у належному вигляді, проте, на жаль, іноді трапляються ситуації, на які ми не можемо вплинути під час транспортування. Найближчим часом з вами зв’яжеться наш менеджер, щоб знайти найкраще рішення для цієї ситуації. У майбутньому, якщо ви раптом зіткнетеся з подібною проблемою, просимо одразу робити фото й звертатися до нас – ми завжди готові допомогти й швидко вирішити такі питання. Дякуємо, що поділилися своїм досвідом, для нас важливо знати, як зробити наш сервіс ще кращим!
Тетяна / 08.03.2025

Брала на подарунок племінниці,трошки хвилювалася,адже підлітки то перфекціоністи.Дякую за те,що приіхав вчасно.Ніжне рожеве пакування.Свіже,ароматне,не куштувала,бо на подарунок.Емоціі зашкалили і мені це приємно.Буду замовляти ще.Подяка.

Наталія / 06.03.2025

Не вперше замовляю у Вас смаколики - продукція дуже смачна. Приємно мати справу з відповідальними продавцями. Щиро вдячна за вчасно виконане замовлення. Вдячних Вам клієнтів

Наталія / 19.02.2025

Такого смачного зефіру ніколи в житті не куштувала - ніжний, ароматний, тане в роті. Окрема подяка за пакування. навіть шкода було розпаковувати ті коробочки) Успіхів вам і вдячних клієнтів

Дмитро / 14.02.2025

Дякую за Макарони, Трюфеля і цукерки до Дня Закоханих, все дуже смачно! Також, дякую за вчясну відправку подарунків, Ви кращі!

Юлія / 14.02.2025

Дуже смачні на виглядають бомбезно. Буду замовляти ще! Ви найкращі!

Сергій / 13.02.2025

Замовляю не в перше але вперше макаруни прийшли всі побиті та поламані. Замовляв на подарунок тому дуже не приємна ситуація склалася.

Відповідь магазину: Дякуємо вам за зворотний зв’язок, Сергію. Нам дуже шкода, що ваше замовлення прийшло в такому стані, і ми щиро перепрошуємо за цю ситуацію. Ми розуміємо, наскільки важливо отримати замовлення в ідеальному вигляді, особливо коли це подарунок. На жаль, під час транспортування іноді можуть траплятися пошкодження, але ми завжди готові оперативно вирішити такі питання. Достатньо просто звернутися до наших менеджерів, надавши фото отриманого замовлення, і ми знайдемо найкращий варіант вирішення ситуації для вас. Ми вже передали ваше звернення відповідальному менеджеру, і найближчим часом з вами зв’яжуться для обговорення подальших дій. Дякуємо, що повідомили нам про цю проблему – ми цінуємо вашу довіру та зробимо все можливе, щоб виправити ситуацію.
Ірина / 09.02.2025

Продукція дуже смачна, замовляємо не перший раз, макаруни найкращі з усіх що куштували, але останній раз набір макарунів приїхав новою поштою майже весь покришений частково, було на подарунок, відкрив вже іменинник, було не зручно, пошкодувала, що завчасно не перевірила.

Відповідь магазину: Ірина, дякуємо, що надаєте зворотній зв'язок, прикро що цього разу такий. Нам надзвичайно приємно, що вам подобаються наші макарон, і водночас дуже прикро, що цього разу виникла така ситуація. Ми розуміємо, наскільки важливо, щоб подарунок виглядав бездоганно, і шкодуємо, що вам довелося зіткнутися з такою проблемою. На жаль, транспортування іноді може впливати на стан продукції, проте ми завжди готові знайти рішення. Якщо трапляються подібні випадки, достатньо звернутися до наших менеджерів із номером та фото замовлення – і ми обов’язково допоможемо. Ваше звернення вже передане відповідальному менеджеру, і незабаром з вами зв’яжуться, щоб знайти найкращий варіант вирішення ситуації. Дякуємо, що залишаєтесь з нами, і сподіваємось виправити ваше враження!
Ніна / 29.01.2025

Замовляла на Новий рік "Зимову казку" - це було неймовірно смачно та ароматно! Тепер попросила чоловіка шоколадні серця на день закоханих мені подарувати :)

Залишити відгук

Оцінка магазину