увійти

Забули пароль?

Відгуки наших клієнтів

Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще

відгуки

Віра / 15.10.2025

Робила замовлення на подарунок. Дуже-Дуже сподобалось. Імениниця була вражена - оформленням та смаком. Дякую

Ольга / 07.10.2025

Випадково натрапила на сайт. І ні каплі не пожалкувала, що зробила замовлення! Дуже гарні бокси, дужеееее смачне наповнення і дуже швидка доставка!

Анна / 03.10.2025

Вчора забирали ваші наборчики для вчителів. Та вирішили з донькою побалувати себе. Купили бакский чизкейк та тірамісу. Це було щось неймовірне!!! Вирішили більше ніколи не купувати звичайні солодощі в маркетах! Лише їздити до Вас!!!

Аліна / 03.10.2025

Дякую за дуже ефектний і смачний набір! Замовлення прийняли швидко,отримала на наступний день! Упаковано акуратно і професійно)

Kateryna / 03.10.2025

Мені сьогодні подарували такий набір. Смачнішого зефіру та маршмелоу я в житті не куштувала. Це щось неймовірне!

Євгенія / 02.10.2025

Все швидко прийшло. Дуже смачно. І також сподобалася тематична упаковка до дня вчителя. Дякую

Ольга / 02.10.2025

Надзвичайно смачний тортик: два шари натуральної свіжої малинки, фісташковий бісквіт і дуже фісташковий крем із шматочками фісташок. В міру солодкий, з легкою кислинкою і дуже гарний. Замовляла в неділю, отримала в понеділок зранку. Дякую за смакоту!

Ірина / 27.09.2025

Замовляла зефір, макарон, маршмелоу. Все дуже смачно. Доставили Новою Поштою, добре запаковане, посилка доїхала без проблем. Дякую!

Ирина / 20.09.2025

Добрый вечер. Сегодня получила посылочку. Девочки, почему-то я уверена, что эти чудо-шедевры сделаны кондитерами - девушками. Вы волшебницы! Получила истинное удовольствие. Все 6 штучек маршмеллоу были разных вкусов, это феерично, зефир белого цвета ( хотя я очень надеялась, что будет розовый), яблочный, вкус яблочка, макарунс свежайший, с карамелью. Я в восторге! Удовлетворили от и до! Обязательно обращусь ещё, нужен будет большой заказ. Это был тест-драйв, пройден на отлично! Однозначно рекомендую!

Юлія / 09.09.2025

Доброго дня! Замовляли у вас корпоративні подарунки- маршмеллоу у індивідуальному пакуванні з логотипом. Все сподобалося: упакування,вигляд, відношення до клієнтів,своєчасна доставка. Єдине,щоб хотілося то більш насиченість смаків маршмеллоу,бо честно кажучи як мені ,то всі на смак були однакові))

Оксана / 28.08.2025

Дуже розчаровано обслуговуванням. У проплачену посилку не поклали з двох коробок одну. А коли зателефонували нагадали про це вони сказали що зараз же вишлють то було о 9-й ранку. Але 19 вечора я зателефонувала і спитала чому на новій пошті не видно що йде посилка то було сказано що зараз з'явиться то з'явилося аж у 19:45. Тобто якби я не зателефонувала то не мала би цієї посилки А в мене потяг.

Відповідь магазину: Оксана, дякуємо за зворотній зв'язок, але хочеми внести роз'яснення. Дійсно, при пакуванні ми допустили помилку та не поклали одну коробочку у ваше замовлення. Ми одразу вибачилися й запропонували варіанти вирішення: оперативна доставка нашим кур’єром по Києву в той самий день, але ви обрали нову пошту. Замовлення на нову пошту було доставлено вчасно, і по телефону я вам пояснила, що відображатись в додатку воно буде пізніше, коли пройде термінал, так як від нас їде велика кількість посилок і вони пробиваються новою поштою вже на терміналі. Замовлення прибуло на ваше відділенні об 11:00 (ви казали що до 12:00 ви встигнете забрати). Ми визнаємо, що сталася прикра помилка через людський фактор, і ще раз просимо вибачення за незручності. Зі свого боку ми постаралися максимально швидко закрити питання та знайти зручне для вас рішення.
Тетяна / 02.08.2025

Замовляли набір шоколадних цукерок. Донькам дуже сподобалися. Дійсно неповторний смак, не схожий на жоден з видів цукерок, які доводилося смакувати у Європі та Америці! Дякую за якість, вишуканість та чудове обслуговування!

Олена / 19.06.2025

Дуже дякую за смачний та гарний подарунок на день народження сина. Приємно, що доставка була вчасно.

Катерина / 24.05.2025

Дуже смачні десерти і обожнюю фільтр-каву. Було б чудово розмістити інформацію про КБЖУ

Олена / 14.05.2025

Дуже смачні смаколики! Доставка вчасно. Дякую за сюрприз і листівку!

Залишити відгук

Оцінка магазину