або введіть повну інформацію
Все ще не з нами?
ЗареєструватисяВведіть Вашу адресу електронної пошти,
і ми надішлемо Вам новий пароль
наша продукція
Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще
Робила замовлення на подарунок. Дуже-Дуже сподобалось. Імениниця була вражена - оформленням та смаком. Дякую
Випадково натрапила на сайт. І ні каплі не пожалкувала, що зробила замовлення! Дуже гарні бокси, дужеееее смачне наповнення і дуже швидка доставка!
Вчора забирали ваші наборчики для вчителів. Та вирішили з донькою побалувати себе. Купили бакский чизкейк та тірамісу. Це було щось неймовірне!!! Вирішили більше ніколи не купувати звичайні солодощі в маркетах! Лише їздити до Вас!!!
Дякую за дуже ефектний і смачний набір! Замовлення прийняли швидко,отримала на наступний день! Упаковано акуратно і професійно)
Мені сьогодні подарували такий набір. Смачнішого зефіру та маршмелоу я в житті не куштувала. Це щось неймовірне!
Все швидко прийшло. Дуже смачно. І також сподобалася тематична упаковка до дня вчителя. Дякую
Надзвичайно смачний тортик: два шари натуральної свіжої малинки, фісташковий бісквіт і дуже фісташковий крем із шматочками фісташок. В міру солодкий, з легкою кислинкою і дуже гарний. Замовляла в неділю, отримала в понеділок зранку. Дякую за смакоту!
Замовляла зефір, макарон, маршмелоу. Все дуже смачно. Доставили Новою Поштою, добре запаковане, посилка доїхала без проблем. Дякую!
Добрый вечер. Сегодня получила посылочку. Девочки, почему-то я уверена, что эти чудо-шедевры сделаны кондитерами - девушками. Вы волшебницы! Получила истинное удовольствие. Все 6 штучек маршмеллоу были разных вкусов, это феерично, зефир белого цвета ( хотя я очень надеялась, что будет розовый), яблочный, вкус яблочка, макарунс свежайший, с карамелью. Я в восторге! Удовлетворили от и до! Обязательно обращусь ещё, нужен будет большой заказ. Это был тест-драйв, пройден на отлично! Однозначно рекомендую!
Доброго дня! Замовляли у вас корпоративні подарунки- маршмеллоу у індивідуальному пакуванні з логотипом. Все сподобалося: упакування,вигляд, відношення до клієнтів,своєчасна доставка. Єдине,щоб хотілося то більш насиченість смаків маршмеллоу,бо честно кажучи як мені ,то всі на смак були однакові))
Дуже розчаровано обслуговуванням. У проплачену посилку не поклали з двох коробок одну. А коли зателефонували нагадали про це вони сказали що зараз же вишлють то було о 9-й ранку. Але 19 вечора я зателефонувала і спитала чому на новій пошті не видно що йде посилка то було сказано що зараз з'явиться то з'явилося аж у 19:45. Тобто якби я не зателефонувала то не мала би цієї посилки А в мене потяг.
Замовляли набір шоколадних цукерок. Донькам дуже сподобалися. Дійсно неповторний смак, не схожий на жоден з видів цукерок, які доводилося смакувати у Європі та Америці! Дякую за якість, вишуканість та чудове обслуговування!
Дуже дякую за смачний та гарний подарунок на день народження сина. Приємно, що доставка була вчасно.
Дуже смачні десерти і обожнюю фільтр-каву. Було б чудово розмістити інформацію про КБЖУ
Дуже смачні смаколики! Доставка вчасно. Дякую за сюрприз і листівку!