або введіть повну інформацію
Все ще не з нами?
ЗареєструватисяВведіть Вашу адресу електронної пошти,
і ми надішлемо Вам новий пароль
наша продукція
Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще
Це було смачно, дякую. Думаю, буду замовляти ще. Шкода лише, що інформація про безкоштовну доставку від 2000 не відповідає дійсності (нам озвучили вартість доставки в 250 грн., при тому, що відстань 7 кілометрів.
Згодна з високою оцінкою всіх замовників. Смачно, якісно, корткий термін зберігання, красиво, гідно і УКРАЇНСЬКО!
Доброго. Длякую вам за вкусняшки. Цукерки неперевершені.
Замовив дружині на свято набір з солодощами, вона просто в захваті від зовнішнього вигляду та смаку набору. Макарони, зефір, маршмеллоу просто тануть в роті, даруючи вишуканий смак і неймовірне задоволення. Рекомендую!
Отримали в подарунок такий бокс. Дуже класні солодощі, сподобалися. Особливо тістечка Макарон смачні.
Вже 2 роки поспіль замовляю тут цукерки і набори - як на подарунки, так і собі. Завжди ортимую неймовірне задоволення: як смакове, так і естетичне. Ті,хто отримував від мене в якості подарунка, теж в захваті. Найвища якість, вишукані смаки, чудова упаковка: це стосується як цукерок, так і зефіру, макарунів, маршмеллоу. До речі, я довго не могла зрозуміти, що люди знаходять у маршмеллоу, поки не спробувала саме цього виробництва - одразу прозріла і закохалась. Магазинні - то взагалі щось незрозуміле. Тому щиро раджу всім: без жодного сумніву замовляйте і друзям, і собі, не пожалкуєте і соромно за подарунок не буде.
Замовляв набір цукерок до дня Святого Валентина. Було дуже смачно, шоколад тонкий , начинки всі різні, цікаві не банальні. Приємно було отримати ще листівку. Красива упаковка, за яку не соромно. Рекомендую.
Мені подарували fire set. Дуже сподобалося, маршмелоу насичені солодкі та смачні, пальник чудовий, ідея дуже класна, за свої кошти - топ. Ті хто вагається взяти БЕРІТЬ! Не пошкодуєте
Неодноразово замовляю у Вас солодощі, все супер!!! Ви класні, але цього разу замовила найбільшу подарункову коробку, прийшла не того кольору який замовила… шкода…
Замовляла боксики з маршмелло. Дуже гарне пакування. Отримувачі подарунків задоволені, дорослі в захваті більше ніж дітки
Дуже подобається Ваш магазин, вже декілька разів замовляли подарункові набори - ідеально , також взяли набір для смаження маршмелоу - щасливі і дорослі і Дитина
Той момент, коли якісна продукція, ідеальне упакування та чудовий смак доповнюється негативним осадом у вигляді бонусної системи. Робила замовлення в пологовий на 3 725 грн і жодного бонусу не нарахувалося. Виявляється «На 1 замовлення 1 дія, або витрачати, або накопичувати». Вибачте, що після пологів я не прочитала все це і обрала знижку аж у 35 грн, замість накопичити 325 і вибачте, що менеджери навіть не вважали за потрібне повідомити такий «непомітний» при замовленні нюанс.
Добрий день! Замовляла наборчики колегам до дня Св. Миколая. Дуже сподобалося, смачно, красиво, доставка вчасна. Дякую!!! І рекомендую!
Робила замовлення на цукерки Каштан 30 листопада 2025 року. Дякую майстрам-кондитерам за подаровану естетичну і смакову насолоду.
Замовила заздалегідь на сайті для дочки на Миколая! Дочка взахваті !! Смачне маршмелоу, неймовірне пакування і дуже крутий подарунок. Дякую вам за вашу продукцію