увійти

Забули пароль?

Відгуки наших клієнтів

Ми дуже цінуємо кожен Ваш відгук,
тому що саме завдяки Вам ми стаємо краще

відгуки

Юлія / 29.05.2026

Це було смачно, дякую. Думаю, буду замовляти ще. Шкода лише, що інформація про безкоштовну доставку від 2000 не відповідає дійсності (нам озвучили вартість доставки в 250 грн., при тому, що відстань 7 кілометрів.

Відповідь магазину: Юліє, дякуємо за ваш відгук та теплі слова про наші смаколики
Юлія / 25.05.2026

Згодна з високою оцінкою всіх замовників. Смачно, якісно, корткий термін зберігання, красиво, гідно і УКРАЇНСЬКО!

Таиса / 23.05.2026

Доброго. Длякую вам за вкусняшки. Цукерки неперевершені.

Микола / 09.03.2026

Замовив дружині на свято набір з солодощами, вона просто в захваті від зовнішнього вигляду та смаку набору. Макарони, зефір, маршмеллоу просто тануть в роті, даруючи вишуканий смак і неймовірне задоволення. Рекомендую!

Віта / 08.03.2026

Отримали в подарунок такий бокс. Дуже класні солодощі, сподобалися. Особливо тістечка Макарон смачні.

Лариса Кірова / 16.02.2026

Вже 2 роки поспіль замовляю тут цукерки і набори - як на подарунки, так і собі. Завжди ортимую неймовірне задоволення: як смакове, так і естетичне. Ті,хто отримував від мене в якості подарунка, теж в захваті. Найвища якість, вишукані смаки, чудова упаковка: це стосується як цукерок, так і зефіру, макарунів, маршмеллоу. До речі, я довго не могла зрозуміти, що люди знаходять у маршмеллоу, поки не спробувала саме цього виробництва - одразу прозріла і закохалась. Магазинні - то взагалі щось незрозуміле. Тому щиро раджу всім: без жодного сумніву замовляйте і друзям, і собі, не пожалкуєте і соромно за подарунок не буде.

Антон / 14.02.2026

Замовляв набір цукерок до дня Святого Валентина. Було дуже смачно, шоколад тонкий , начинки всі різні, цікаві не банальні. Приємно було отримати ще листівку. Красива упаковка, за яку не соромно. Рекомендую.

Єва / 26.01.2026

Мені подарували fire set. Дуже сподобалося, маршмелоу насичені солодкі та смачні, пальник чудовий, ідея дуже класна, за свої кошти - топ. Ті хто вагається взяти БЕРІТЬ! Не пошкодуєте

Алла / 24.01.2026

Неодноразово замовляю у Вас солодощі, все супер!!! Ви класні, але цього разу замовила найбільшу подарункову коробку, прийшла не того кольору який замовила… шкода…

Відповідь магазину: Алло, дуже прикро, що у вашому замовленні виникла така ситуація. Перепрошуємо за незручності - дійсно, замість фіолетової коробочки вам була відправлена рожева. Ми вже проговорили цей момент із командою пакування, щоб подібне не повторювалося надалі. Дякуємо, що повідомили нам про це - для нас це важливо. Сподіваємось, що самі солодощі все ж подарували приємні емоції
Анна / 26.12.2025

Замовляла боксики з маршмелло. Дуже гарне пакування. Отримувачі подарунків задоволені, дорослі в захваті більше ніж дітки

Марина / 25.12.2025

Дуже подобається Ваш магазин, вже декілька разів замовляли подарункові набори - ідеально , також взяли набір для смаження маршмелоу - щасливі і дорослі і Дитина

Анна / 22.12.2025

Той момент, коли якісна продукція, ідеальне упакування та чудовий смак доповнюється негативним осадом у вигляді бонусної системи. Робила замовлення в пологовий на 3 725 грн і жодного бонусу не нарахувалося. Виявляється «На 1 замовлення 1 дія, або витрачати, або накопичувати». Вибачте, що після пологів я не прочитала все це і обрала знижку аж у 35 грн, замість накопичити 325 і вибачте, що менеджери навіть не вважали за потрібне повідомити такий «непомітний» при замовленні нюанс.

Відповідь магазину: Анно, вітаємо. Хочемо надати роз’яснення щодо бонусної системи. Програма лояльності працює за чітко визначеними правилами: За одне замовлення бонуси можна або накопичити або використати. Ці умови є автоматичними для системи, однаковими для всіх клієнтів та зазначені в описі бонусної програми. Вибір способу використання бонусів здійснюється клієнтом самостійно під час оформлення замовлення. Менеджери не мають технічної можливості впливати на цей вибір або змінювати його, оскільки система працює автоматично та без винятків. Ми розуміємо, що правила бонусної програми можуть не завжди збігатися з індивідуальними очікуваннями, однак кожен бізнес має право на власні правила програми лояльності. У даній ситуації мова не йде про помилку з боку команди чи сервісу, бо правила роботи системи чітко прописані у кабінеті кожного користувача, знайомитись з ними чи ні залишається вашим особистим вибором. Ми розуміємо, що післяпологовий період може бути непростим, і щиро співчуваємо, що це вплинуло на ваше враження так кординально, але це не робить наш сервіс поганим, а роботу менеджера недбалою і нам прикро бачити таке знецінення нашої праці. Бонусна система є додатковою можливістю, а не основною частиною послуги, і користування нею є добровільним. Ми завжди зосереджуємося на якості продукту, сервісі та виконанні замовлень, і саме за цими критеріями оцінюємо власну роботу.
Ірина / 12.12.2025

Добрий день! Замовляла наборчики колегам до дня Св. Миколая. Дуже сподобалося, смачно, красиво, доставка вчасна. Дякую!!! І рекомендую!

Олена / 07.12.2025

Робила замовлення на цукерки Каштан 30 листопада 2025 року. Дякую майстрам-кондитерам за подаровану естетичну і смакову насолоду.

Діана / 07.12.2025

Замовила заздалегідь на сайті для дочки на Миколая! Дочка взахваті !! Смачне маршмелоу, неймовірне пакування і дуже крутий подарунок. Дякую вам за вашу продукцію

Залишити відгук

Оцінка магазину