увійти

Забули пароль?

Блог

30.05.2020

Досить частий питання від вас в соцмережах. Так давайте ж приділимо йому достатньо уваги і зануримося трохи в нашу виробничу рутину =)

І ось, що найголовніше вам потрібно знати.

Завжди свіжі партії в ваших замовленнях.

Кожна коробочка пакується за день або в день доставки / відправки, а значить в руки вам потрапляють максимально свіжі солодощі. Саме тому ми рекомендуємо їсти їх в перші дні отримання - щоб максимально насолодитися смаками і текстурами в їх початковому вигляді.

Ми не тримаємо старих партій.

Навіть якби напевно і захотіли, не можемо, скільки б ми не готували, стелажі порожніють так швидко, що нам залишається тільки повторювати цикл нових партій день у день.

І якщо ви знайомі вже з нашою системою замовлень через сайт, то ви знаєте, що можете вибрати в календарі дату бажаного отримання заповітної коробочки, навіть якщо ця дата через місяць.

"І що ж, все це час моя коробочка буде стояти?" думаєте в жаху ви. Ну звичайно немає. Обов'язково буде зібрана, як і всі інші замовлення напередодні або в день видачі замовлення.

І це дуже важливий момент, адже в передсвятковий час краще розмістити замовлення заздалегідь. За місяць наприклад. Так, це не жарт, до свят ми надто популярні, це одночасно і наша гордість і біль. Так що оформляєте заздалегідь і спокійно чекаєте посилочку в обраний вами день.